.

.

NUOBESTY Győztes Medál Szett, Arany, Ezüst Érmet, Díjat, Érmet a Szalag Érmet Sport Versenyek Kitüntetést a Gyerekek Felnőtt 3pcs

HUF 1011.15

Összeg
Készleten

Arany Ezüst Érmet:Ez a medál szett tartalmaz arany/ ezüst/ érmet.Biztosítani arany/ ezüst/ érmet a verseny felhasználása, illetve jó gyűjtemény értékét.Prémium Anyagi : Ez a sor érmek anyaga ötvözet,, jól tette, erős, tartós.Győztes Érmet Meghatározott:Ez a medál szett élénk színű, klasszikus, szép.A kitüntetést meghatározott célja, arany/ ezüst/ érmet a különböző színek jön egy szalag lóg a nyakán, ami kényelmes odaítélése, illetve könyv szerinti érmet.Széles körben Alkalmazások:Ezt a kitüntetést meghatározott körben használják, alkalmas a gyermek játékok, iskolai versenyeken, fél versenyeken, sport, stb.A győztes, a kitüntetést nagy nyeremény, képviseli az erőfeszítéseket siker, de a legnagyobb elismerés a nyertesek képességét.Sport Versenyek Érmet:Ez a szett érmet egy nagy ajándék, hogy jutalmazza a gyerekeket izgalmas győztes pillanatok, jutalom, a gyerekek pedig ösztönzi őket, hogy kövessék az álmok, ösztönözze a nyertesek, hogy elérjék az álmaikat, s elérni inkább a jövőben.Leírás Győztes Medál Szett, Arany, Ezüst Érmet, Díjat, Érmet a Szalag Érmet Sport Versenyek Kitüntetést a Gyerekek Felnőtt 3pcs.Ez a medál szett tartalmaz arany/ ezüst/ érmet.A kitüntetést, ez a szett anyaga ötvözet, ami akkor készült, robosztus, színes.Ez a medál szett jön egy szalag lóg a nyakán, ami kényelmes odaítélése, illetve hordozza a medált.A győztes, a kitüntetést nagy díjat, amely képviseli a winner' s az erőfeszítéseket siker.Szolgáltatások-Szín : Mint látható; Anyaga : Cink ötvözet; Méret : 5. 10 X5. 10 X0. 30cm= 2. 00 X2. 00 X0. 12 colos; Arany Ezüst Érmet:Ez a medál szett tartalmaz arany/ ezüst/ érmet.Biztosítani arany/ ezüst/ érmet a verseny felhasználása, illetve jó gyűjtemény értékét.Győztes Érmet Meghatározott:Ez a medál szett élénk színű, klasszikus, szép.A kitüntetést meghatározott célja, arany/ ezüst/ érmet a különböző színek jön egy szalag lóg a nyakán, ami kényelmes odaítélése, illetve könyv szerinti érmet.Széles körben Alkalmazások:Ezt a kitüntetést meghatározott körben használják, alkalmas a gyermek játékok, iskolai versenyeken, fél versenyeken, sport, stb.A győztes, a kitüntetést nagy nyeremény, képviseli az erőfeszítéseket siker, de a legnagyobb elismerés a winner' s képességét.Csomag, Beleértve 3 x érmet.