.

.

TRENDnet 1000Base - SX Ipari SFP RJ45 Multi-Mode LC Modul, TI-MGBSX, Akár 550m (1,804 Ft), IEE 802.3 z, ANSI Fiber Channel, adatátviteli

TRENDnet 1000Base - SX Ipari SFP RJ45 Multi-Mode LC Modul, TI-MGBSX, Akár 550m (1,804 Ft), IEE 802.3 z, ANSI Fiber Channel, adatátviteli

HUF 4453.65

Összeg
Készleten

OPTIKAI INTERFÉSZ : LC-típus duplex csatlakozó kompatibilis az IEEE 802.3 z Gigabit Ethernet Alacsony Elektromágneses Interferencia (EMI) design.ROST MÓD/ TÁVOLSÁG : A Multi-Mode Small Form-Factor Dugaszolható (SFP) adó ível távolságok fel 550 m (1804 ft.) valamint támogatja a maximum 1.25 Gbps.ROST ALKALMAZÁSOK : Használja ezt az 1000 Base-SX SFP modul távolsági optikai hálózati ipari, gyártási, illetve vállalati/oktatás egyetemi alkalmazások.KOMPATIBILITÁS : Az SFP modul Hot-pluggable egy Multi-Forrás Megállapodás (MSA) kompatibilis SFP slot, valamint kompatibilis az optikai kábelek, LC-típus duplex csatlakozók.SZÉLES MŰKÖDÉSI HŐMÉRSÉKLET TARTOMÁNY : Névleges működési hőmérséklet tartomány -40°– 85 °C (-40° – 185 °F).TRENDnet ÉLETRE szóló VÉDELEM : Ez a modul jön élettartam-gyártó védelem.Az 1000 Base-SX Ipari SFP Multi-Mode LC Modul, modell TI-MGBSX, úgy tervezték, hogy működnek, széles hőmérsékleti tartományban pedig kiválóan alkalmas ipari környezetben is.Ez SFP modul működik standard SFP slot található ipari kapcsolók, optikai konverterek.A TI-MGBSX kompatibilis Duplex LC optikai csatlakozó típusok, valamint támogatja a gigabit multi-mode fiber kapcsolatok a távolságok, így akár 550 m (1804 ft.).Rost Alkalmazások távolsági optikai hálózati ipari, gyártási, illetve vállalati/oktatás egyetemi alkalmazások.Rost Mód / Távolság Multi-Mode adó ível távolságok fel 550 m (1804 ft.) valamint támogatja a maximum 1.25 Gbps.Kompatibilitás Hot-pluggable egy MSA megfelelő SFP slot, valamint kompatibilis az optikai kábelek, LC-típus duplex csatlakozók.A CSOMAG TARTALMA • TI-MGBSX • Gyors Telepítési Útmutató.

Jellemzők

Termékek a kategóriában